مدیر سایت جمعه 8 آبان 1394 03:00 ب.ظ نظرات ()
سایت گلدن ویس(Goldenvoice) این هفته اعلام کرد که کواچلا 2016 سال آینده به عنوان انقلاب و تحول هولوگرام جدیدی از GG Allin عرضه خواهد شد . با استناد به موفقیت بزرگ و پوشش خبری خوب از هولوگرام توپاک در سال 2012 ، مروج جشنواره تصمیم گرفت تا خود را با یکی دیگر از افسانه های جدید روبرو کند.

"ما بسیار هیجان زده هستیم که GG بخشی از کواچلا 2016 خواهد بود. این می تواند به طور واقعی ترکیب چیزهای متفاوتی باشد . به علاوه فراوانی مواد دفعی انسان از امکانات ناکافی حمام ،می تواند مقدار زیادی از مهمات را فراهم کند."
مهندسان هنوز بر روی این مسئله و اینکه چگونه مواد دفعی می تواند یک هولوگرام تولید کند در حال کار هستند . دکتر Bev Trill می گوید: "ما هنوز سازو کار دقیق آن را نمی دانیم ،ما فناوری هیبریدی جدیدی را توسعه داده ایم که به یک هولوگرام اجازه میدهد با واقعیت یعنی یک دنیای ملموس مربوط و متصل شود. بدیهی است که یک چیز واقعی موارد هیجان انگیزتر و تجربه ی بهتری را فراهم خواهد کرد."
Allin که در سال 1993 درگذشت، خلا بزرگی را برای افرادی که نمایش زنده با مایعات بدن را ترجیح میدادند، باقی گذاشت.
پاکسازی بعد از اجرای Allin به مدت چند هفته ادامه خواهد داشت اما مروجان فکر می کنند که می توانند اینکار را به خوبی انجام دهند.به نظر آنها، اگر همه چیز خوب و عالی پیش برود می توانند هولوگرام GG را نیز دریافت کنند.
درحالیکه کارهای Allin در زمان خودش برای بسیاری از افراد تکان دهنده و عجیب بود اما کنسرت های امروزی معتقدند که چنین اجرایی بسیار سخت و طاقت فرساست و رقابت با آن به نظر دشوار می رسد.