سارا خوبان سه شنبه 15 اسفند 1396 05:53 ب.ظ نظرات ()

 دلایل انتخاب برچسب های سه بعدی هولوگرام 


الصاق یک برچسپ سه بعدی هولوگرام به بسته بندی محصولاتتان رو شی بسیارممتاز است که موجب میشود تا محصولی برای همیشه در قفسه ی فروشگاه ماندگار باشد.اینکار نه تنها ارزش بسته بندی محصولات را بالا میبرد بلکه آگاهی در خصوص آن نام تجاری را افزایش میدهد. این ویژگی جذاب و منحصربفرد،حتی میتواند با بسته بندی های موجود در بازار نیز رقابت کند،و بیشتر اینکه بهای دریافتی بالاتری را برای مشتری به همراه خواهد داشت. 
   همانند دیگر نام های تجاری ، هولوگرام های مرسوم ایجاد شده اند تا مانع جعل و تقلب شوند،از آنجایی که هولوگرام ها غیرقابل مشاهده ی عینی توسط کامپیوتر و غیرقابل بازسازی توسط دستگاه های کپی هستند،به ویژگی امنیتی بسیار مهم و مؤثری تبدیل میشوند.  
دلایل زیادی وجود دارد که بیانگر این مهم است که هولوگرام ها موانع خوبی برای جاعلان هستند.این دلایل مشمول موارد زیر است ولی صرفأ منحصر به آنها نیست.

ویژگی های برچسب سه بعدی هولوگرام 

  • راهی سریع برای تشخیص محصولات اصلی     
  • تـأییداعتبار سریع و آسان و قابلیت رؤیت حتی برای چشم غیر مسلح
  • جایگذاری نشانه های امنیتی و ویژگی های نهان در درون هولوگرام

دشواری های بازسازی برچسب های سه بعدیهولوگرام

 این از نتایج ویژگی های عینی ومنحصر به فرد هولوگرام است که برچسپ از خود نور ساطع کرده و تصویری سه بعدی میسازد که غیر قابل کپی برداری توسط اسکنر یا دستگاه کپی میباشد.


 ساخت برچسب سه بعدی هولوگرام 

بعلاوه ساخت یک برچسپ سه بعدی هولوگرام،برای شروع،به تجهیزات مخصوص و گران قیمتی نیاز دارد.همچنین برای ساخت برچسپ های مشابه جاعلان به نمونه های اصلی هولوگرام نیز نیازمند میباشندبه این معنا که این عوامل موجب میشوند تا آن ها اغلب دست از تلاش برای شکافتن رموز محصولاتی که توسط هولوگرام محافظت میشوند بردارند.  
زمانی که پای منافع مشتریان به میان آید،این عوامل هویدا میگردند.ما نیز پیشتر اشاره کردیم که این برچسپ ها ضمیمه های جذابی در هرنوع از بسته بندی میباشند، و محصولاتی که توسط هولوگرام ها محافظت میشوند،دریافت بهای بالاتری از سوی مشتریان را موجب میشوند. اگرچه شاید شما به این مورد نهایی توجهی نکرده باشید. همانگونه که این کار مشتریان را بر آن میدارد تا اطمینان یابند که تولیدکنندگانی که از برچسپ های سه بعدی هولوگرام استفاده میکنند،نسبت به کیفیت محصولاتشان حساس هستند این توجه به جزءییات ،درآمد شمارا افزایش خواهد داد و این مهم را موجب میشود که مشتریان به سرعت محصولات شمارا به عنوان محصولی با کیفیت بالا و خرید ایمن بشناسند.

ما یکی از اعضای انجمن بین المللی تولیدکنندگان هولوگرام (بانام اختصاری .آی.اچ.ام.آ) هستیم. به این معنا که در ماموریت گروهی عضویت یافته ایم تا درک،استفاده و پیشرفت هولوگرام ها و تکنولوژی هولوگرامی را ارتقا دهیم.هریک از هولوگرام های ما در جهت استفاده ی ضد جعل و ضد دستکاری طراحی و امتحان میشوند و میتوانند کلیه ی خصایص امنیتی را شامل شوند. 
 برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص در خصوص چاپ هولوگرافیک و اتیکت های چسپ دار با ما در ارتباط باشید.اگر فقط پرسشنامه های ما را پر کرده و بگذارید بدانیم به دنبال چه چیزی هستید، میتوانیم ضمن برقراری ارتباط مشاوره ی رایگانی را ترتیب دهیم.