Admin 1 شنبه 4 آبان 1392 12:49 ب.ظ نظرات ()

3dhologram چاپ هولوگرام 3D

هولوگرام

هولوگرام ۳D گسترده برای ایجاد هویت از محصولات استفاده می شود. در سناریوی امروز ، بازار تقلبی است که مصرف سرب و بیشتر از بازاریابان سیاه سرب در پرتاب تکراری محصولات در بازار و تجاری در اراده خوب از محصولات اصلی گرفته شده است. بنابراین ، بسیار مهم است که هولوگرام های امنیتی از هر منظر شما به طوری که درک بهتری در مورد گروه های تخصصی از برچسب ها وجود دارد.

امنیت هولوگرام برچسب در اشکال و اندازه های مختلف آمده است. بهترین قسمت این است که شما حتی می توانید برای سفارشی طراحی برچسب هولوگرام در شیوه ای که مناسب هویت محصول خود را ارائه می دهد و آن فضای منحصر بفرد ، در بازار مصرف کننده امنیتی برچسب هولوگرام شده اند با طراحی ماموریت برای بدست آوردن بهترین تابلوچسبها که نه تنها ایمن سازی محصول خود را از همه نوع امکانات از تقلبی ، اما همچنین به شما آرامش خاطر می دهد.

هولوگرام ۳D برچسب های منحصر به فرد است که تفاوت به محصولات اصلی اضافه کنید و کمک می کند تا در حفظ هویت خود. اگر شما سروز در مورد محصول خود را ضرب و شتم بازار تقلبی و افزایش گراف فروش خود نیاز به برچسب هولوگرام های امنیتی می شود بسیار مهم است.

با استفاده از برچسب هولوگرام های امنیتی برای محصولات خودتان هستید قطعا استفاده از نگه داشتن محصولات خود را به عنوان اصلی که ممکن است به شما بدهد. آیا می دانید چگونه برچسبهولوگرام ۳D ساخته می شوند؟ آیا شما دارای ایده آنچه در آن طول می کشد تا بهترین و شگفت انگیز به دنبال برچسب هولوگرام ۳D؟ آیا شما برای برچسب هولوگرام ۳D یا ۲D ، چاپ جوهر UV یکی از مهم ترین جنبه های که باید در نظر گرفته شود. تخصصی UV چاپ جوهر بر روی سطح برچسب که در آن منسجم از منابع نور مانند پرتوهای الکتریکی و یا لیزر استفاده می شود انجام می شود. برچسبهولوگرام و برچسب را به استفاده از انواع پایان بالا و روش های به پایان رساندن ، پوشش و منبت است .